KIA MUKS CUP

PIĄTEK – 03.09.2021
GRUPA A GRUPA B GRUPA C
1 AZS WŁOCŁAWEK 1 SPARTA OBORNIKI WLKP 1 SKF WISŁA PŁOCK
2 SKF WISŁA PŁOCK II 2 KS WARSZAWIANKA 2 GKS ŻUKOWO
3 KS VICTORIA PIASECZNO 3 CHROBRY ŻÓRAWINA 3 SKPR ŚWIDNICA

SOBOTA 04.09.2021

GRUPA F GRUPA D GRUP E
C1 WISŁA I A1 WISŁA II B1 WARSZAWIANKA
A2 PIASECZNO B2 OBORNIKI WLKP A3 WŁOCŁAWEK
B3 CHROBRY ŻÓRAWINA C3 GKS ŻUKOWO C2 ŚWIDNICA

NIEDZIELA 05.09.2021

MIEJSCA I -III MIEJSCA VII – IX MIEJSCA IV – VI
GRUPA I GRUPA G GRUPA H
D1 ŻUKOWO D3 WISŁA II PŁOCK D2 OBORNIKI
E1 ŚWIDNICA E3 WARSZAWIANKA E2 WŁOCŁAWEK
F1 WISŁA I PŁOCK F3 ŻÓRAWINA F2 PIASECZNO

ROZPISKA TURNIEJOWA 

Godziny PIĄTEK 03.09.2021
14:00 B2 – B1 KS WARSZAWIANKA – SPARTA OBORNIKI           24:16
14:50 C1 – C3 SKF WISŁA PŁOCK – ŚKPR ŚWIDNICA                  33:15
15:40 A2-A3 SKF WISŁA PŁOCK II  – PIASECZNO                      15:17
16:30 B1 – B3 SPARTA OBORNIKI – CHROBRY ŻÓRAWINA        23:13
17:20 C2 – C3 GKS ŻUKOWO – ŚKPR ŚWIDNICA                          19:31
18:10 A1 – A3 AZS WŁOCŁAWEK  – PIASECZNO                          12:11
19:00 B3 – B2 CHROBRY ŻÓRAWINA – KS WARSZAWIANKA      26:27
19:50 C1 – C2 SKF WISŁA PŁOCK – GKS ŻUKOWO                        26:11
20:40 A1- A2 AZS WŁOCŁAWEK – SKF WISŁA PŁOCK II              17:25
Godziny SOBOTA  04.09.2021
10:00 A1 – B2  WISŁA II – OBORNIKI WLKP                22:23
11:00 B1 – A3 WARSZAWIANKA – WŁOCŁAWEK      20:21
12:00 C1 – A2 WISŁA I – PIASECZNO                          28:12
13:00 A3 – C2 WŁOCAWEK – ŚWIDNICA                    13:38
14:00 A1 – C3 WISŁA II – ŻUKOWO                              15:24
15:00 C1- B3 WISŁA I – ŻÓRAWINA                           37:10
16:00 B2 – C3 OBORNIKI WLKP – ŻUKOWO               13:19
17:00 B1 – C2 WARSZAWIANKA –  ŚWIDNICA          21:28
18:00 A2 – B3  PIASECZNO – ŻÓRAWINA                  20:13
Godziny NIEDZIELA 05.09.2021
08:00 D3 – E3 WISŁA II PŁOCK – WARSZAWIANKA        24:20
08:50 D2-E2 OBORNIKI – WŁOCŁAWEK                          17:18
09:40 D1 – E 1  ŻUKOWO – ŚWIDNICA                                14:25
10:30 D3 – F3  WISŁA II PŁOCK – ŻÓRAWINA                    24:14
11:20 D2 – F 2  OBORNIKI – PIASECZNO                              24:15
12:10 D1 – F 1 ŻUKOWO – WISŁA I PŁOCK                          9:30
13:00 E3 – F3  WARSZAWIANKA – ŻÓRAWINA                  23:24
13:50 E2 – F2 WŁOCŁAWEK – PIASECZNO                         12:12 (karne 3:1)
14:30 E1 – F1 ŚWIDNICA – WISŁA I PŁOCK                         25:25 (karne 3:2)
15:30 Zakończenie

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU !!!!

  1. ŚKPR ŚWIDNICA
  2. SKF WISŁA I PŁOCK
  3. GKS ŻUKOWO
  4. AZS WŁOCŁAWEK
  5. SPARTA OBORNIKI
  6. VICTORIA PIASECZNO
  7. SKF WISŁA II PŁOCK
  8. CHROBRY ŻÓRAWINA
  9. KS WARSZAWIANKA

NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY

  1. TOMASZ ZELLER – KS WARSZAWIANKA
  2. FILIP KARPUS – GKS ŻUKOWO
  3. MAKSYMILIAN RUSZAJ – ŚKPR ŚWIDNICA
  4. ŚLIWIŃSKI JAKUB – SKF WISŁA I PŁOCK
  5. AFTAŃSKI JAKUB – SKF WISŁA II PŁOCK
  6. BARTOSZ FIGAS – AZS WŁOCŁAWEK
  7. ADRIAN FOLTYN – SPARTA OBORNIKI
  8. LEON MAZURKIEWICZ – CHROBRY ŻÓRAWINA
  9. JAN KLACZYŃSKI – VICTORIA PIASECZNO

NAJLEPSZA 7 – ka TURNIEJU

  1. KACPER SURMA – ŚKPR ŚWIDNICA
  2. DAWID CZERWIŃSKI – ŚKPR ŚWIDNICA
  3. FILIP SZULC – GKS ŻUKOWO
  4. PIOTR FORMELA – GKS ŻUKOWO
  5. BARTŁOMIEJ NIEDZIELSKI – SKF WISA I PŁOCK
  6. ANTONI LEWANDOWSKI – SKF WISŁA I PŁOCK
  7. HUNERT KWEREK – AZS WŁOCŁAWEK

 

MVP TURNIEJU

MIŁOSZ PSZCZÓŁKOWSKI – SKF WISŁA I PŁOCK

NAJLEPSZY STRZELEC

ADRIAN FOLTYN – SPARTA OBORNIKI

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU

KONRAD ANIOŁ – ŚKPR ŚWIDNICA

NAJLEPSZY OBROŃCA

MIŁOSZ WIĘCEK – SKF WISŁA I PŁOCK